How 

Podívejte se, jak probíhá realizace detailněji nebo si prohlédněte naše realizace po celé ČR. 

  • zaměření stavby naším technikem
  • navážení materiálu na realizaci
  • naši profesionální montéři vždy pečlivě rozmístí materiál z důvodu efektivity práce ke spokojenosti každého zákazníka 
  • konzultace našeho stavbyvedoucího se zákazníkem

Více o realizaci

Naše reference

Realizace Pardubice

Nacházíte se ve fotogalerii betonových plotů. Jsou zde různé druhy barev a provedení. Jestli se vám nějaký typ líbí ozvěte se a můžete mít takový i vy. 

Realizace Hradec Králové

Koukněte se na realizaci plotu o délce 800 m v Hradci Králové. Betonový plot stípaný kámen šedý v kombinaci s hlíkovými lamelami. 

Realizace Mladá Boleslav

Nový plot z betonových desek v dekoru štípaný kámen přírodní s hladkými sloupky pro paní Jarku B. a její rodinu z Mladé Boleslavi

Realizace Mikulov

Realizace betonového plotu v dekoru štípaný kámen přírodní s hladkými sloupky u Jirky K. v Mikulově

Realizace Kolín

Nový betonový plot štípaný kámen přírodní oboustranný s hladkými sloupky pro pana Adama P. u Kolína. Dopřejte si s soukromí s novým plotem jako pán Adam. 

Realizace Praha

Betonový plot štípaný kámen pískovec s dřevěnou výplní plus branka u paní Jany B. v okolí  Prahy

Realizace Poděbrady

Realizace betonového plotu u pana Aleše P. nedaleko Poděbrad. Nový plot vytvořil spolu s jezírkem hezké zákoutí. 

Jak to bude probíhat

zaměření stavby naším technikem navážení materiálu na realizaci naši profesionální montéři vždy pečlivě rozmístí materiál z důvodu efektivity práce ke spokojenosti každého zákazníka  konzultace našeho stavbyvedoucího se zákazníkem rozměření celé realizace stavbu zakládáme postupem sloupek-spodní panel  následné usazování betonových panelů (kompletování plotu) po dohodě se zákazníkem lze panely ještě zafixovat kvůli povětrnostním podmínkám (klínky,tmel,chemická kotva) 

Realizace Pelhřimov

Ani svažitý terén není pro nový plot překážkou. Jako zde u pana Jaroslava nedaleko Pelhřimova. Použitý dekor: přírodní kámen šedý, oboustranné desky, hladké sloupky, výška plotu 2 m.

Realizace Chrudim

Realizace plotu v dekoru štípaný kámen pískovec u paní Petry K. v okrese Chrudim místo rovných desek použité desky rádius 

Realizace Vysočina

Nový betonový plot štípaný kámen v kombinaci se dřevem u paní Hanky J. na Vysočině

Realizace Chrudim

Nový plot v dekoru přírodní štípaný kámen s hladkými sloupky 2 m vysoký v okrese Chrudim u pána Lukáše Ž. dopřeje jeho rodině soukromí při koupání v bazénu. 

Realizace Lysá nad Labem

V Lysé nad Labem má náš nový plot pan Pavel B. v dekoru štípaný kámen šedý oboustranný s hladkými sloupky, výška 2 metry. Plot zároveň poslouží k zmírnění hluku ze silnice. 

Realizace Pardubice

Betonový plot zakončený nahoře oblouky tzv. rádius. V dekoru šedý štípaný kámen oboustranný. U paní Blanky G. v okrese Pardubice. 

NOVINKA

NOVINKA - Buďte první kdo ji má. Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo zavolat na 602 259 232. EXTERA Vyjímečný 3D efekt plných plotových dílců, které nejen že zajistí soukromí, ale zároveň se stanou moderní součástí Vašeho okolí, které nemá jen tak někdo.. Rozměry betonových desek jsou standardní jako u běžných betonových plotů – 200x50x4cm. Lze vkládat do běžných betonových sloupků i do traverz LAMELA Zcela nový design betonového – a přesto průhledového plotu s možností kombinace s jinými betonovými deskami. Vzhledem ke standardizaci velikosti jej lze použít i do sloupků pro klasické betonové ploty, případně lze pro ukotvení místo betonových sloupků využít traverzy.

Realizace Jičín

Paní Helena K. z okresu Jičín si zvolila plot ve vzhledu šachovnice, kde se jednostranné desky v dekoru šedý štípaný kámen střídavě usazují rubovou a lícovou stranou. Na zbývající vrchní díly si s manželem svépomocí dosadí tahokov, vše již mají připravené. 

Realizace Český Brod

Betonový plot štípaný kámen pískovec oboustranný hladké sloupky v kombinaci se dřevem v Českém Brodě u paní Kateřiny.

Realizace Kutná hora

Realizace betonového plotu nedaleko Kutné hory. Rodina p.Marceli si zvolila 2 m vysoký plot v šedé barvě s obloukem (tzv. rádius) nahoře.

Realizace Kolín

Realizace betonového plotu u Kolína. Paní Lenka si zvolila dvoumetrový plot v dekoru šedý štípaný kámen oboustranný s kombinaci se dřevem sloupky hladké. 

LAMELA Realizace Praha Východ

Naše novinka nový plot z desek Lamela od Tektonika nyní krášlí zahradu pana Petra v regionu Praha východ. Chcete taky takový? Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se Vám brzy ozveme.

Napište nám

ODESLAT