Konzultace zdarma

Kalkulace na míru

Kvalitní materiály

Profesionální montáž na klíč

Osobní přístup

Mnohaleté zkušenosti v oboru

Proč my

Montáž plotů

Hledáte vhodné řešení pro oplocení vašeho pozemku? Nechcete nic časově náročného ani předraženého? Firma BPR Fences s.r.o. je pro vás tou správnou volbou! Specializujeme se na montáž skládaných dekorových oplocení. Naše ploty poskytují nejen vytoužené soukromí, ale vytváří také díky naší široké škále různých vzorů a variant velmi líbivé prostředí - neslouží tedy pouze jako obyčejný účelový plot. Betonové ploty a jejich montáž není komplikovaná a ušetří spoustu práce a času. Pokud však nechcete své úsilí do výstavby investovat, tak vám nabízíme kompletní montáž betonového plotu odborníky s dlouholetou zkušeností.

Ozvěte se

Provedeme Vás kompletní realizací

Znáte délku a výšku oplocení? Nemáte nikoho, kdo vám plot namontuje. Netroufáte si svépomocí realizovat? Tak se ozvěte a společně vás provedeme kompletní realizací. Od kalkulace montáže, přes přípravu a po realizaci montáže betonového oplocení.  

Kontaktujte nás

Druhy plotů

Plotů je několik druhů. Specializujeme se a jsme odborníky na betonové ploty. Nabízíme montáž všech typů betonových plotů jako jsou například štípaný kámen rádiusový, štípaný kámen rovný, štípaný kámen mřížka a jiné. Také lze beton kombinovat se dřevem, hliníkovými lamelami nebo kovovou výplní, kde poté plot působí elegantně. 

Více dekorech betonového plotu

Místa, která oplocujeme

Betonové oplocení je možné realizovat na pozemcích, kde se nachází rodinné domky, továrny, průmyslové zóny, letiště, vojenské objekty, sportoviště.  

Napište nám

Reference

Bezproblémová komunikace při kalkulaci a rychlá realizace. Profesionální jednání při realizaci  a veškeré komplikace při montáži jsme společně vyřešili. Chlapi odvedli dobrou práci. 
Karel Novotný

Na mém pozemku u rodinného domku jsem přemýšlel jaký plot zvolím. Vybral jsem si plot a koupil. Ovšem realizaci jsem nechal na společnosti BPR Fences s.r.o. a nezklamala. Děkuji 
Tomáš Strejček

Vám, kteří čtete toto hodnocení a uvažujete o výstavbě betonového plotu, mohu jen doporučit tuto firmu a věřte, že také budete spokojeni s kvalitou práce, kterou odvádí."
Hlaváček T.

Poděkování za odborné poradenství, profesionální přístup, dodržení všech ujednaných podmínek a termínů. Skvělá práce".
Poupě J.

"Chtěl bych tímto vyjádřit svou spokojenost!!! Byl jsem nadšen z montáže, která ve spolupráci s Vašimi techniky proběhla neuvěřitelně rychle a NOVÝ PLOT byl hotový dříve, než jsem čekal."
Papoušek H.

“Jsem ráda, že jsme si objednali nový plot i s montáží. Chlapi byli úžasní, makali přestože celý den padal sníh s deštěm a náš 27 m plot měli za den smontovaný. ” 
Vostruhová M.

"Velké díky Vaší firmě. Chlapi odvedli fantastickou práci."
Vlastimil R. Jihlava

"Jsme nadšení, hlavně rychlou výstavbou. Také nás potěšilo rychlé jednání kolem objednávky a následná komunikace o detailech stavby, včetně případných úprav."
Klokočková P. 

Kvalitní a univerzální oplocení s dlouhou životností pro každý rodinný dům. Dopřejte vašemu domu slušivý kabát z betonového plotu, dlouho vydrží
a vypadá tak stylově.

Realizace

Napište nám

ODESLAT